AS PROGRES Nowa Huta 2002 - strona nieoficjalna

ZMIANY

• autor: asProgres2002, 2017-04-27 09:33

Od 1 maja Akademia Sportu Progres i Stowarzyszenie Siemacha będą osobnymi podmiotami. Prezesem  Akademii będzie p. Maciej Malski ( który w Stowarzyszeniu odpowiadał za zarządzanie placówkami sportowymi ) a "DOMEM" hala Wandy,oczywiście dopiero wtedy, gdy zostanie w niej zakończony remont. Na cele Akademii zostanie wyposażona w siłownię, salki fitness i wszelakie niezbędne rzeczy potrzebne do treningu.Jak przyznaje w wywiadzie udzielonemu igol.pl  Krzysztof Lipecki jest plan aby nawiązać współpracę z psychologiem sportowym oraz dietetykiem. "Te dwie osoby z pewnością przyczynią się do jeszcze większej profesjonalizacji naszych działań". Podmiotem zarządzającym obiektami sportowymi na terenie CCZ będzie AS Progres ( z wyłączeniem stadionu głównego i 1 boiska którego operatorem jest Nowy Hutnik ). To od Władz Akademii będzie zależało w jakim stopniu obiekty będą wynajmowane pod komercję, i jak będą rozplanowane treningi poszczególnych roczników, aby w jak najmniejszym stopniu z sobą kolidowały. Ale to też na barkach Akademii spocznie obowiązek utrzymania obiektów sportowych, administracji, trenerów, pracowników, zapewnienie transportu na wyjazdy, opłaty statusowe w MZPN, opłaty sędziów i inne wydatki. Koszt utrzymania AS Progres w 2016 roku to kwota przekraczająca 1 800000 zł. Mimo tego, że jest grupa partnerów wspierających Akademie to i tak są problemy z domknięciem budżetu, w związku z powyższym od 1 lipca wzrasta składka opłat miesięcznych do 150 zł.

pon.

zwycięzca / przegrany

Zwycięzca mówi „ZROBIĘ TO”!
Przegrany mówi „to niemożliwe”.

Zwycięzca zawsze szuka odpowiedzi.
Przegrany zawsze szuka problemów.

Zwycięzca zawsze ma plan.
Przegrany zawsze ma wytłumaczenie.

Zwycięzca widzi odpowiedź w każdym problemie.
Przegrany widzi problem w każdej odpowiedzi.

Zwycięzca widzi trawę na pustyni.
Przegrany widzi plamy piasku wśród bujnej trawy.

Zwycięzca się przygotowuje.
 Przegrany narzeka.